אודות


פרופיל העסק.
"מירי עיצובים" הוא משרד אדריכלות ועיצוב פנים,העוסק בתכנון ועיצוב דירות, עיצוב בתים פרטיים, משרדים, בתי העסק, תכנון ועיצוב מטבחים , עיצוב חדרי רחצה ועיצוב כל סוגי הרהיטיים. שמי מירי אליאס, אני עוסקת בעיצוב אדריכלי כ-20 שנה , כאשר משרד עצמאי הקמתי בשנת 2005. סיימתי בהצטיינות את לימודי אדריכלות לתאר הנדסאי בטכניון בחיפה בשנת 1996, ומאז אני עוסקת בכל מה שקשור לעיצוב פנים של הבית והעסק.
חזון המשרד
אני מאמינה שעיצוב שלי הוא עבור המזמין ולא למגירה. העיצוב שלי הוא בעצם הגשמת חלומו של הלקוח, ולכן אני תמיד משתפת את הלקוח בכל תהליך היצירה והתכנון.
תמיד בתחילת התהליך, לפני שאני מתחילה ליצור סקיצות ראשוניות, אני תמיד מקיימת פגישה משותפת עם המזמין ורושמת לעצמי את כל הדרישות והצרכים שלו, במידה ויש לו סגנון שהוא אוהב, או קו עיצובי מסויים, ז.א.חשוב לי לדעת קודם כל, כיצד הלקוח בעצמו רואה את הבית שלו, האם הסגנון הוא מודרני, עם קווים ישרים ונקיים, שילובים של מתכת וזכוכית, או שאולי זהוא סגנון כפרי, של עץ מסיבי וצבעים חמים וחומרים טבעים, או אולי זהוא סגנון קלאסי ועתיק, או אקלקטי ומשלב בצורה מיוחדת כל מני סגנונות עיצוב שונים. אני תמיד מתחברת בקלות לכל סגנון עיצובי וזורמת עם כל בקשה היגיונית, כל עוד הדבר אינו פוגע בעקרונות התכנון ונכון מבחינה פונקיצונלית- כי רק כך אפשר להגשים חלומו של המזמין!!!


אודות